Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru Erasmus+ programa u Natječajnoj godini 2019.

Sveučilište u Splitu objavilo je Natječaj za mobilnost osoblja u okviru Erasmus+ programa u natječajnoj godini 2019.

Sve mobilnosti u okviru programa Erasmus+ u natječajnoj godini 2019. prema ovom Natječaju mogu se ostvariti po objavi Odluke o odabiru kandidata zaključno s 30.9.2020.

Rok za prijavu je 14. lipnja 2019. godine.

Nastavno i nenastavno osoblje u istoj natječajnoj godini (2019.) može iskoristiti najviše tri mobilnosti u okviru Erasmus+ programa (dvije mobilnosti u okviru Suradnje među programskim državama (KA103) te jednu u okviru Suradnje između programskih i partnerskih država (KA107)). Od ovog pravila isključuju se članovi uprava te Erasmus koordinatori i ECTS povjerenici Sveučilišta i njegovih sastavnica.

U nastavku se nalazi poveznica na tekst natječaja s detaljnijim obavijestima.