NATJEČAJ ZA STIPENDIRANJE UČENIKA I STUDENATA I NAKNADU DIJELA TROŠKOVA ŠKOLARINE STUDENTIMA POSLIJEDIPLOMSKIH STUDIJA U ŠKOLSKOJ GODINI 2019./2020.

Grad Split objavio je  dana 31. listopada 2019. godine Natječaj za stipendiranje učenika i studenata i naknadu dijela troškova školarine studentima poslijediplomskih studija u školskoj godini 2019./2020. Obzirom da  rok za predaju prijave s odgovarajućom dokumentacijom istječe 15. studenog (petak), ovim putem Vas molimo da informaciju o krajnjem roku za predaju dokumentacije proslijedite visokoškolskim ustanovama Grada Splita.

Prijava na Natječaj podnosi se na obrascu koji se može preuzeti s web stranice Grada Splita www.split.hr ili u Centralnoj pisarnici Grada Splita radnim danom od 8.00 do 15.00 sati. Prijava s potrebnom dokumentacijom upućuje se preporučenom poštom na adresu Grad Split – Služba za društvene djelatnosti, 21000 Split – Obala kneza Branimira 17, s naznakom „Prijava na Natječaj za stipendiranje učenika i studenata i naknadu dijela troškova školarine studentima poslijediplomskih studija u školskoj godini 2019./2020., ili izravno putem Centralne pisarnice.

POZIV NA NATJEČAJ ZA FREEMOVER MOBILNOSTI U OKVIRU PROGRAMA CEEPUS

Obavještavamo vas kako je otvoren natječaj za mobilnosti izvan CEEPUS mreža – freemover mobilnost za ljetni semestar tekuće akademske godine za  studente, doktorande i nastavno osoblje hrvatskih visokih učilišta.

Rok za prijavu za freemover mobilnosti: 30. studeni 2019.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama AMPEU: