OBAVIJEST O DOSTUPNOSTI NASTAVNIH MATERIJALA ZA VRIJEME TRAJANJA OBUSTAVE NASTAVE

Obavještavaju se studenti da će od 23. ožujka 2020. nastavni materijali iz kolegija za koje se u skladu s redovitim rasporedom trebala održati neposredna nastava, biti dostupni na Intranetu Fakulteta.

Intranet portalu Fakulteta studenti pristupaju putem službene Web stranice Fakulteta http://intranet.pravst.hr/intranetpristup.php

Svaki predmetni nastavnik na Intranet portalu Fakulteta objavljivat će nastavne materijale putem Kolegija i Katedri, u digitalnim oblicima pogodnima za Vaše preuzimanje i korištenje PowerPoint (pptx), Word (docx), PDF. Datoteke se mogu nalaziti zasebno u pojedinoj objavi ili se više datoteka može nalazi u tzv. ZIP datoteci.

Nakon logiranja na Intranet stranice Fakulteta, materijalima studenti pristupaju klikom na obavijesti uz kolegij iz kojeg žele pregledavati nastavni materijal.

Ukoliko nastavni materijali iz pojedinog kolegija ne budu objavljeni najkasnije do sredine tjedna koji slijedi iza onog u kojem je nastava prema rasporedu trebala biti održana, mole se studenti da o tome obavijeste Upravu Fakulteta na mail adresu dekanat@pravst.hr

Prodekanica za nastavu

Doc. dr. sc. Antonija Krstulović Dragičević