PONOVLJENI POZIV NA CIJEPLJENJE STUDENATA SVIH GODINA PRAVNOG FAKULTETA U SPLITU

POZIV NA CIJEPLJENJE STUDENATA SVIH GODINA PRAVNOG FAKULTETA U SPLITU

Obavještavamo zainteresirane studente  da je cijepljenje organizirano u Spaladium Areni (Ul. Zrinsko-Frankopanska 211, Split). Sobom trebaju donijeti zdravstvenu iskaznicu ili putovnicu ukoliko nemaju zdravstveno osiguranje u RH. Cijepiti će se cjepivom Comirnaty(Pfizer). Studenti koji su preboljeli Covid-19 a nije im prošlo 3 mjeseca od završetka bolesti neće se cijepiti. Studenti koji su preboljeli Covid-19 a prošlo im je od 3-6 mj od završetka bolesti cijepit će se samo jednom dozom. Svi ostali cijepit će se dvjema dozama s predviđenim razmakom od 6 tjedana.

u subotu 29.5.2021. g. cijepljenje će se obaviti prema sljedećem rasporedu;

• PMF u 9:00 sati
  • Sveučilišni centar za stručne studije( tehnički, te računovodstvo i financije) u 9:00
  • Hotelijerstvo i Mediteranska poljoprivreda u 9:00
  • Kemijsko tehnološki fakultet u 9:15 h