Izvještaj sa sastanka dekana izv.prof.dr.sc. Ratka Brnabića sa studentima

Dekan Pravnog fakulteta u Splitu izv. prof. dr. sc. Ratko Brnabić prvog dana mandata održao je sastanak s studentskim predstavnicima koji su ukazali na aktualne poteškoće i izvijestili Dekana o svim mjerama koje su poduzimali da bi potakli prethodnog Dekana na održavanje dekanskog roka.

Također su iskazali želju da neposredna, kontaktna nastava bude model rada na prve četiri godine diplomskog studija.

Dekan je iskazao podršku studentima i pohvalio napore studentskih predstavnika u njihovom radu za boljitak studentske zajednice.

Dekan je predložio održavanje izvanrednog roka krajem mjeseca listopada što su studentski predstavnici podržali.

Dekan je predložio da se pronađe optimalan model prema kojem bi studenti viših godina na organizirani način pomagali studentima prve godine fakulteta, a u svrhu boljeg uključivanja tih studenata u akademsku zajednicu.