PORUKA DEKANA STUDENTIMA

Poštovani studenti,

Kao novi Dekan Pravnog fakulteta u Splitu upućujem Vam srdačne pozdrave i ujedno Vas želim izvijestiti o okolnostima u vezi s održavanjem Dekanskog roka.

Nakon detaljne analize važećih propisa nažalost, posve je jasno da je za sve odluke vezane za spomenuti rok u ak. g. 2020. /2021. godini bio ovlašten moj prethodnik.

Iako održavanje dekanskog roka nije obveza, nepoznati su mi razlozi zbog kojih pravovremeno nije donesena ta odluka, posebice imajući u vidu kompleksnu situaciju u vezi s održavanjem pojedinih ispitnih rokova u prethodnom razdoblju.

Stoga sam odlučio predložiti da se izvanredni ispitni rok održi u razdoblju od 25. listopada do 30. listopada 2021.

Iako će se rezultati tog ispitnog roka uvažavati za akademsku godinu 2021./2022., vjerujem da će se tako barem donekle ublažiti posljedice i pružiti Vam se mogućnost ranijeg pristupa odabranom ispitu a koji ispit ste već pripremili u očekivanju dekanskog roka.

Ujedno Vas obavještavam da će Referada provoditi upise studenata i to idući tjedan za:

1/ redovite studente do 6. listopada, srijeda

2/ izvanredne studenti 8. listopada, petak