Natječaj za kratkoročnu mobilnost studenata – Erasmus+ program

Sveučilište u Splitu objavilo je Natječaj za kratkoročne mobilnosti studenata i studentica u okviru Erasmus+ programa za razdoblje od 1. rujna 2021. do 31. listopada 2023.

Na Natječaj se mogu prijaviti redoviti studenti svih godina i razina studija kao i izvanredni studenti uz uvjet da za vrijeme mobilnosti pohađaju redoviti studij u punom vremenu.

Svi studenti i studentice zainteresirani za kratkoročnu mobilnost, dužni su proučiti Upute Natječaja za kratkoročnu mobilnost i u dogovoru s ECTS koordinatorom i/ili Erasmus koordinatoricom Pravnog fakulteta provjeriti usklađenost programa kratkoročne mobilnosti s ishodima učenja studijskog programa matičnog sveučilišta.

Tekst natječaja

Upute za studente i studentice

Dodatni kriteriji Pravnog fakulteta Split

Info dan na temu kratkoročne mobilnosti održat će se dana 26.01.2022. u 11: 00 sati.

Poveznica za pristupanje Info danu: https://us02web.zoom.us/j/86198295188

Kontakti:

ECTS koordinator: Vedran Zlatić (vedran.zlatic@pravst.hr)

Erasmus koordinatorica: Blanka Čop (blanka.cop@pravst.hr)