Financijska potpora studentima iz programa ERASMUS+

Grad Split objavio je javni poziv za dodjelu naknade dijela putnih troškova studentima iz programa ERASMUS+ u okviru raspoloživih sredstava iz Proračuna Grada Splita za 2022. godinu. Naknada dijela troškova putovanja za studijski boravak u inozemstvu dodijeljuje se u najvišem iznosu do 2.000 kuna po studentu/studentici.

Prijava na ovaj Poziv podnosi se na obrascu i upućuje preporučenom poštom na adresu:  Grad Split – Ured Grada, 21000 Split – Obala kneza Branimira 17, s naznakom „Prijava za dodjelu naknade dijela putnih troškova studentima iz programa ERASMUS+ studija, a može se i osobno predati u pisarnici Grada Splita na istoj adresi.

Prijave se također mogu uputiti i elektroničkom poštom na adresu: pisarnica@split.hr s naznakom „Prijava za dodjelu naknade dijela putnih troškova studentima iz programa ERASMUS+ studija“.

Rok za prijavu je najmanje 30 dana od dana objave Poziva.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte Grad Split na telefon: 021/310-067.

Studenti i studentice koji se žele prijaviti na ovaj poziv mogu se slobodno za pomoć oko pripreme dokumentacije i slanje prijave obratiti Erasmus koordinatorici na e: mail: blanka.cop@pravst.hr

Tekst poziva

Obrazac za prijavu

Edukacije za studente

Poduzetnički centar Split u suradnji sa Studentskim poduzetničkim inkubatorom Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Splitu provodi projekt s ciljem doprinošenja rješavanju problema lokalne zajednice – područje Splita i okolice, osposobljavanjem i educiranjem mladih ljudi za aktivno građanstvo i socijalno poduzetništvo.

Kroz veljaču nas očekuju četiri radionice na temu socijalnog poduzetništva:

– 1.2.2022. u 17:00h, Michael Freer iz tvrtke Ensoco na temu “Razvoj poslovnog modela Canvas za socijalno poduzetništvo”

– 9.2.2022. u 17:00h, doc.dr.sc. Ljiljana Najev Čačija s Ekonomskog fakulteta u Splitu na temu “SWOT analiza poduzetničke ideje”

– 17.2.2022. u 15:00h, Tajana Sisgoreo iz agencije Brodoto na temu “Društvene kampanje i marketing socijalnog poduzetništva”

– 23.2.2022. u 17:00h, Vanja Perić iz tvrtke Pakra koja stoji iza platforme AymoLive na temu “Financiranje socijalnog poduzetništva”

Radionice se održavaju online, preko Zoom platforme. Svi prijavljeni dobit će poveznice za edukacije dan prije održavanja. Prijaviti se možete preko poveznice https://forms.gle/iELYxJ3xNYdzjrS96

Svi polaznici koji budu pohađali minimalno 75% radionica iz ovog ciklusa dobiti će Europass potvrdu za sudjelovanje.

Projekt je sufinanciran sredstvima Europskih snaga solidarnosti Europske unije i Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade.