Natječaj Erasmus+ za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja

Sveučilište u Splitu objavilo je natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus + na koji se mogu prijaviti zaposlenici (nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Splitu i njegovih sastavnica), kao i vanjski suradnici Sveučilišta i sastavnica. Mobilnosti se mogu iskoristiti do 31.10.2023.

Za mobilnost u svrhu poučavanja može se prijaviti nastavno osoblje, tj. osobe u znanstveno-nastavnim, umjetničko-nastavnim, nastavnim, stručnim i suradničkim zvanjima.

Za mobilnost u svrhu osposobljavanja može se prijaviti nastavno i nenastavno osoblje.
Kandidat može podnijeti jednu prijavu mjesečno, bilo u svrhu poučavanja ili u svrhu osposobljavanja.

Natječaj je otvoren do isteka sredstava ili do 30.09.2023.

Više informacija zainteresirani zaposlenici Pravnog fakulteta u Splitu mogu pronaći putem sljedećih poveznica:

Tekst natječaja;

Upute;

Dodatni kriteriji Pravnog fakulteta u Splitu.

Kontakti:

Prof. dr. sc. Petar Bačić, prodekan za međunarodnu suradnju; petar.bacic@pravst.hr

Blanka Čop, mag. soc., Erasmus koordinatorica; blanka.cop@pravst.hr

Dr. sc. Vedran Zlatić, ECTS povjerenik; vedran.zlatic@pravst.hr