Festival znanosti 2023 na Pravnom fakultetu u slikama

U okviru „Festivala znanosti“ 2023. godine, organiziranom na temu „Priroda i društvo“, na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Splitu održalo se ukupno jedanaest različitih aktivnosti, odnosno deset predavanja koja su izvodili i organizirali nastavnici Pravnog fakulteta u Splitu (od utorka, 25. 04. 2023., do petka, 28. 04. 2023.), a Dekan fakulteta održao je „Dan otvorenih vrata“ (u srijedu, 26. 04. 2023.). Slike s održanih aktivnosti možete vidjeti unutar albuma slika.

Ovim putem zahvaljujemo svim sudionicima na iskazanom interesu i suradnji, i unaprijed se veselimo novoj temi „Festivala znanosti“ i novim aktivnostima sljedeće godine.

Folder/ album sa slikama: FZ 2023

Folder/ album sa slikama: Dan otvorenih vrata

Infodan – ERASMUS+

U utorak, 9. svibnja 2023., u 10:40 sati, u Vijećnici Pravnog fakulteta u Splitu, održat će se  Erasmus+ info dan, kojem je cilj poticanje i ostvarenje studentske mobilnosti.
Nakon uvodne riječi dekana, studentima će se obratiti predstavnici Sveučilišta u Splitu, te studentice koje su ostvarile mobilnost u Italiji.
Studenti Pravnog fakulteta u Splitu koji budu prisutni na Infodanu na poklon će dobiti promotivnu majicu.
Pozivamo sve studente da nam se pridruže!
Za dodatne informacije, obratite se Uredu za međunarodnu suradnju i
projekte:
tihana.kuseta.seric@pravst.hr