Poziv za sudjelovanje u tradicionalnom XVIII Regionalnom Moot Court natjecanju

Poziv za sudjelovanje u  tradicionalnom XVIII Regionalnom Moot Court natjecanju pred Europskim sudom za ljudska prava, čiji će se završni turnir  održati 19.-22. travnja 2024. godine.

Pozivaju se studenti viših godina studija zainteresirani za sudjelovanje u XVIII Regionalnom Moot Court  natjecanju pred Europskim sudom za ljudska prava,

da se jave na email:

mpajcic @pravst.hr

do 25. listopada 2023. godine.

Natječaj za demonstratore – Katedra za Teoriju prava i države

Katedra za Teoriju prava i države raspisuje natječaj za demonstratore na kolegiju Teorija prava i države za akademsku godinu 2023./2024.

Za demonstratora može biti biran svaki student koji se ima prosječnu ocjenu najmanje 3,50 uz ocjenu iz kolegija Teorija prava i države najmanje vrlo dobar (4). Prednost imaju studenti koji poznaju strane jezike i koji su informatički pismeni.

Vlastoručno pisana prijava na natječaj mora sadržavati sljedeće: kratku opisnu autobiografiju (ne u standardnoj formi tzv. CV-a), adresu, kontakt telefon i e-mail te, po mogućnosti, jednu pisanu radnju sa studija prava.

Studenti prijave predaju osobno, uz prethodni dogovor u vezi termina putem e-mail adrese tpd.pfs@gmail.com. Zainteresirani studenti mogu dobiti više informacija slanjem upita na navedenu email adresu.

Natječaj je otvoren do 10. studenog 2023.